Канадське виробництво пиломатеріалів падає

За даними Статистичного управління Канади, виробництво пиломатеріалів у країні знизилося на 1,6% порівняно з квітнем, склавши у травні 2023 року 4 008,9 тис. м3. Це зниження ще більш значне порівняно з показниками травня 2022 року: приголомшливе зниження на 13,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Read more

Ціни на польський дуб піднялися до нового рекордного рівня

У продажах через інтернет-платформу e-drewno, організовану польським управлінням лісового господарства Lasy Panstwowe, ціни на дубовий пиловник у грудні зросли в середньому до 1 713 злотих/м³ (приблизно еквівалентно 365 євро/м³) і таким чином досягли нового піку.

Read more

Фінський експорт до країн Європи скоротився на 26%

У третьому кварталі фінський експорт необроблених та струганих пиломатеріалів хвойних порід до інших європейських країн скоротився на 26% до 764 913 м³ після зниження на 4% як у першому, так і у другому кварталах. У відсотковому відношенні до загального обсягу експорту це зниження склало 15 відсотків – до 40%.

Read more

Імпорт голландських меблів дещо виріс

Після зростання на 25% у першому кварталі імпорт меблів із Нідерландів знову збільшився майже на одну п’яту до 2,036 млрд євро у другому кварталі. Згідно з даними, опублікованими Євростатом, імпорт з німецького ринку, що займає друге місце у статистиці, зріс на 10% порівняно з відповідним періодом попереднього року до 363,2 млн євро.

Read more